KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667048
nr 1266 7048
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Oljemålning, Vattendrag. Signerad, daterad -47. Olja på duk, 46x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:55:49
19/7 21:46:31
500 kr
21/7 14:40:17
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund